Një trup i skalitur si me dorë, Georgina ekspozon të pasmet dhe rrjeti tërbohet

Një trup i skalitur si me dorë, Georgina ekspozon të pasmet dhe rrjeti tërbohet

11:40, 27/05/2020

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez njihet për format e saj perfekte, të cilat i ekspozon shpesh.

Image

Bukuroshja spanjolle ka fituar shumë popullaritet në rrjetet sociale, kjo për shkak se është në krahët e njërit nga lojtarët më të mirë në histori të futbollit.

Xhorxhina është shumë aktive në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë edhe fotot provokuese prej saj.

Së fundmi ajo është bërë pjesë e një reviste portugeze, ku në kopertinën e saj shihet partnerja e sulmuesit të Juventusit, teksa shfaq linjat e saj, por vëmendjen e të gjithëve e tërheqin të pasmet e saj bombastike, të cilat kanë “çmendur” ndjekësit e saj.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco