VIDEO/ Talenti i Bayernit spektakolare, i mohon një gol të sigurt Haaland-it

VIDEO/ Talenti i Bayernit spektakolare, i mohon një gol të sigurt Haaland-it

19:47, 26/05/2020

Alphonso Davies ka bërë një ndërhyrje shpëtimtare kundër Haaland.

Kanadezi ka arritur t’i mohojë një gol të sigurt norvegjezit në pjesën e parë.

19-vjeçari, edhe pse shumë mbrapa, ka arritur ta kapë yllin e Dortmund-it dhe t’i heqe topin nga këmbët para se ai të godiste portën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco