FOTO të papublikuara më parë të ish kapitenit të Romës Francesco Tottit

FOTO të papublikuara më parë të ish kapitenit të Romës Francesco Tottit

09:57, 26/05/2020

Ish kapiteni i Romës ruan ende fotot e fotosesionit të tij nga Claudio Bartoletti në vilën në Axa.

Ishte gruaja e tij Ilary Blasi ku në profilin e saj në Instagram publikoi për fansat e saj shtëpinë ku Totti është rritur dhe ku aktualisht jetojnë prindërit e tij.

Gruaja e ish kapitenit të Romës në veçanti tregoi dhomën e gjumit.

Ndër ngjyrat e pashmangshme që janë e verdha dhe e kuqja ishin dhe fotot e Tottit kur ai ishte shumë i ri dhe ishte dhe një model.

'Francesko ishte dhe një model' u shpreh Blasi teksa tregonte dhomën e ish kapitenit. 

ImageImageImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco