Vajza e ish-futbollistit publikon FOTO provokuese teksa stërvitet

Vajza e ish-futbollistit publikon FOTO provokuese teksa stërvitet

23:07, 25/05/2020

Bianka, vajza e ish-futbollist të famshëm anglez Pol Gaskonj, tashmë ka filluar të mendojë për pushimet verore.

Bukuroshja së fundmi është shfaqur në rrjetet sociale, duke postuar disa foto tepër provokuese, të cilat nxjerrin në pah më së miri format e saj bombastike.

Ajo shfaqet duke zhvilluar ushtrime fizike për të mbajtur trupin në formë.

Bianka regjistron 289 mijë ndjekës në “Instagram” të cilët admirojnë hiret e modeles seksi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco