VIDEO/ Ronaldo me klas të pabesueshëm, shikoni çfarë bën në stërvitje!

VIDEO/ Ronaldo me klas të pabesueshëm, shikoni çfarë bën në stërvitje!

22:40, 25/05/2020

Së shpejti do ta shijojmë klasin e Cristiano Ronaldos në fushën e blertë.

Sulmuesi ka bërë shumë mirë deri më tani dhe te Juventusi, pavarësisht moshës 35-vjeçare. Portugezi ka dhuruar show në stërvitjen e kampionëve të Italisë, pasi ka arritur të bëjë një kosh me këmbë.

Pesë herë fituesi i Topit të Artë goditi topin me këmbë dhe arriti të fuste topin në një kosh basketbolli. Saktësia e tij është e pabesueshme!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco