FOTO/ Shikoni si ndryshon fanella e Juventusin sezonin e ardhshëm

FOTO/ Shikoni si ndryshon fanella e Juventusin sezonin e ardhshëm

21:07, 25/05/2020

Në rrjetet sociale është zbuluar fanella e parë e Juventusit për sezonin e ardhshëm.

Fotot e fanellës së re janë publikuar nga faqja e njohur në Twitter La Maglia Bianconera.

E bardha është ngjyra bazë, ndërsa mbi të shtrihen vija të zeza të ndërprera, ndërsa stema e Juventusit do të jetë me ngjyrë të bardhë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco