FOTO/ Puthje me maskë, shikoni çfarë bën Gjimshiti me partneren e tij

FOTO/ Puthje me maskë, shikoni çfarë bën Gjimshiti me partneren e tij

20:24, 25/05/2020

Mbrojtësi i Shqipërisë, Berat Gjimshiti i shpreh dashurinë partneres së tij, ndonëse nuk jemi në një situatë të zakonshme. 

Në një foto të postuar në rrjetet sociale, shihet Gjimshiti teksa shkëmben puthje me partneren e tij, ndonëse respekton të gjitha rregullat e vendosura nga Organizata Botërore e Shëndetësisë.

Në foto shihet mbrojtësi i cili po shkëlqen me Atalantën në Itali, teksa shkëmben puthje me të dashurën, ndërsa të dy mbajnë të vendosur maskat e tyre.

Diçka e veçantë kjo, ndërkohë që kujtojmë se vetëm pak kohë më parë partnerja e lojtarit vendosi të krijojë maska falas, për të përballuar situatën e vështirë të krijuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco