Immobile ka një mesazh special për gruan e tij: Je gjithçka...

Immobile ka një mesazh special për gruan e tij: Je gjithçka...

16:27, 25/05/2020

Mesazh dashurie i Ciro Immobiles për Jessica Malenën. Bomberi i Lazios dhe njëkohësisht kryegolashënuesi i Serie A ka festuar në Instagram 6-vjetorin e martesës me partneren e tij duke i dedikuar një mesazh Jessicas: “Je gjithçka që gjithmonë kam dëshiruar”, shkruan Immobile.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco