Izair Emini merr përgjigjen e testit të dytë për Koronavirus. Reagimi në rrjetet sociale

Izair Emini merr përgjigjen e testit të dytë për Koronavirus. Reagimi në rrjetet sociale

15:47, 25/05/2020

Futbollisti i Dritës, Izair Emini, nëpërmjet rrjeteve sociale ka njoftuar se ka dalë negativ në ri-testimin për Koronavirus.

Në testin e parë para pak ditëve futbollisti nga Maqedonia e Veriut kishte dalë pozitiv.

Ish-sulmuesi i Kukësit kishte insistuar të ri-testohet, duke thënë se nuk ka asnjë simptomë të Koronavirusi.

“Përshëndetje për të gjithë juve shokëve të FB! Dua t’ju falënderoj përzemërsisht që më keni dhënë mbështetje gjatë kësaj kohe dhe do t’ju jem mirënjohës gjithmonë! Para dy ditëve bëra testin e radhës dhe më doli si negativ. Faleminderit të gjithëve! Zoti ju ruajt”, ka shkruar Emini në rrjetet sociale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco