VIDEO/ Cristiano dhe djali i tij stërviten te Juventusi

VIDEO/ Cristiano dhe djali i tij stërviten te Juventusi

22:23, 23/05/2020

Cristiano Ronaldo dhe i biri i tij kanë bërë përgatitje fizike në qendrën stërvitore të Juventusit “Continassa”.

Portugezi ka postuar një video me djalin e tij teksa kryente stërvitje bashkë me të.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco