Tragjike/ Gjendet i vdekur futbollisti, dyshohet për vetëvrasje...

Tragjike/ Gjendet i vdekur futbollisti, dyshohet për vetëvrasje...

21:11, 23/05/2020

Ish-sulmuesi serb, Miljan Mrdakoviç është gjetur i vdekur në banesën e tij, ndërsa pranë i kanë gjetur edhe një armë zjarri.

Mediat serbe raportojnë se nga hetimet e para dyshohet se Miljan ka vrarë veten në apartamentin ku jetonte me partneren e tij, e cila ka lajmëruar policinë për ngjarjen e rëndë.

Ai ka humbur jetën më moshën 38-vjeçare, ndërsa rikujtojmë se Miljan Mrdakoviç ka pas luajtur me Anderleht, Gent, Makabi Tel Aviv, etj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco