VIDEO/ Muller shënon golin e dytë për Bayernin

VIDEO/ Muller shënon golin e dytë për Bayernin

19:18, 23/05/2020

Bayern Munich ka dyfishuar rezultatin 2-0 ndaj Eintracht Frankfurtit.

Në minutën e 41-të të ndeshjes, Thomas Muller, realizoi duke dërguar bavarezët e qetë në dhomat e zhveshjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco