VIDEO/ Bayern kalon në avantazh, shënon...

VIDEO/ Bayern kalon në avantazh, shënon...

18:49, 23/05/2020

Bayern Munchen ka kaluar në avantazh 1-0 në ndeshjen në shtëpi ndaj Eintracht Frankfurt në ndeshjen e vlefshme për javën e 27-të në Bundesliga.

Në minutën e 17’ ishte Leon Goretzka ai i cili me lehtësi mposht portierin kundërshtar.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco