Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Eintracht Frankfurt

Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Eintracht Frankfurt

17:52, 23/05/2020

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen, Bayern Munich – Eintracht Frankfurt e vlefshme për javën e 27-të në Bundesliga.

Tri pikët janë të domosdoshme për rekordmenët e Gjermanisë, në mënyrë që të mbajnë distancën në 4 pikë me Dortmundin që pak minuta më parë mposhti Wolfsburgun.

Ndeshja mes Bayern dhe Frankfurt do të startojë në orën 18:30.

Bayern Munchen:

Image

Frankfurt 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco