VIDEO/ Dortmundi shënon golin e dytë

VIDEO/ Dortmundi shënon golin e dytë

17:14, 23/05/2020

Borussia Dortmundi po fiton me rezultatin 2-0 përballë Wolfsburgut në ndeshjen e vlefshme për javën e 27-të në Bundesliga.

Në minutën e 78-të të ndeshjes, Achraf Hakimi shënoi golin e dytë për verdhezinjtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco