VIDEO/ Ylli i Dortmundit shënon golin e avantazhit

VIDEO/ Ylli i Dortmundit shënon golin e avantazhit

16:46, 23/05/2020

Borussia Dortmundi ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen kundër Wolfsburgut e vlefshme për javën e 27-të në Bundeseliga.

Në minutën e 32-të të ndeshjes, Raphael Guerreiro, shënoi lehtësisht duke mposhtur portierin kundërshtar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco