Barça: Quique Setien dëshiron të stërvisë Neymar

Barça: Quique Setien dëshiron të stërvisë Neymar

20:59, 22/05/2020

Quique Setien ka një ëndërr si trajneri i Barcelonës. Në një intervistë për BeIN Sports në Spanjë, trajneri i Barça tha se dëshironte ta kishte Neymar në skuadrën e tij.

 

" Sigurisht që do të isha shumë i lumtur në qoftë se do ta kisha Neymar, në skuadër. Absolutisht. Ai është një lojtar i jashtëzakonshëm, askush nuk mund ta vërë në dyshim këtë. " Tekniku megjithatë mund të jetë i zhgënjyer sepse klubi i tij me siguri nuk do të ketë mjetet për të rekrutuar yllin brazilian të PSG-s.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco