FOTO/ Futbollisti i Interit dashurohet pas kësaj modele super seksi

FOTO/ Futbollisti i Interit dashurohet pas kësaj modele super seksi

13:31, 21/05/2020

Sulmuesi i Interit, Alexis Sanchez dhe modelja afrikano-jugore, Anna Modler po kalojnë një romancë dashurie.

Së fundi Anna ka postuar një set fotografish në Instagramin e saj, ku ka “ngritur temperaturat” teksa ka pozuar me bikini, pranë një pishine, gati për t’u zhytur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco