Balotelli drejt largimit nga Serie A, zbulohet destinacioni i tij i ardhshëm...

Balotelli drejt largimit nga Serie A, zbulohet destinacioni i tij i ardhshëm...

11:29, 21/05/2020

Mario Balotelli mund të largohet nga Italia.

Sulmuesi i Brescias mund të joshet nga udhëzimet e agjentit Mino Raiola i cili ka dy oferta mbi tavolinë.

Bëhet fjalë për Brazilin dhe Turqinë, dy vendet që interesohen për “Supermarion” dhe lajmi është raportuar nga gazetari i merkatos Nicolo Schira.

Galatasaray dhe Vasco de Gama e duan sulmuesin që ka një kontratë deri në vitin 2022 por duhet thënë që “dallëndyshet” janë me një këmbë në Serie B.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco