FOTO/ Ronaldo ndryshon pamje, Georgina i stilon modelin e ri të flokëve

FOTO/ Ronaldo ndryshon pamje, Georgina i stilon modelin e ri të flokëve

09:53, 20/05/2020

Cristiano Ronaldo është kthyer dje në stërvitje pas 72 ditë mungese.

Futbollisti portugez ka bërë një ndryshim në flokët e tij ku Georgina ka eksperimentuar duke ia thurur gërshet.

Ronaldo dje ka stërvitur në Continassa dhe gjendja e tij fizike është vlerësuar si e mirë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco