Mateus paralajmëron largimin e Neuer nga Bayern Munchen

Mateus paralajmëron largimin e Neuer nga Bayern Munchen

22:02, 07/04/2020

Ish-lojtari i Kombëtares së Gjermanisë dhe i Bayernit të Mynihut në vitet 90-të, Lotar Mateus, është i sigurt që kapiteni i bavarezëve, Manuel Neuer, nuk do të jetë pjesë e skuadrës në sezonin e ardhshëm.

Mendoj që Manuel e ka bërë zgjedhjen e tij. Fakti që ende nuk ka rinovuar me kampionët më bën të dyshoj nëse do të jetë pjesë e skuadrës për sezonin tjetër. Një tjetër arsye është edhe ardhja e poriterit të talentuar, Aleksandër Nybel nga Shalke”, tha Mateus për “Skysport”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco