Koronavirus, futbollisti i Juventusit dhe e dashura e tij u vijnë në ndihmë njerëzve në nevojë

Koronavirus, futbollisti i Juventusit dhe e dashura e tij u vijnë në ndihmë njerëzve në nevojë

21:12, 07/04/2020

Futbollisti i Juventusit, Douglas Costa dhe e dashura e tij Nathalia Felix u kanë ardhur në ndihmë personave të cilët janë në kushte të vështira gjatë pandemisë së koronavirus, në vendlindjen e tij Brazil.

Makina e mesfushorit brazilian ishte e mbushur plot me me furnizime, siç shihet në fotot e publikuara nga bukuroshja braziliane, të cilat ajo i shoqëron me vargje nga bibla.

“Përmbledhja e ditës tonë. Po ndihmojmë njerëzit në nevojë. Çfarëdo që bëni, duhet ta bëni me gjithë zemër, sikur po punoni për zotin dhe jo për njerëzit,” shkruan  Feliks në Instagram.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco