FOTO/ Shikoni me çfarë ‘seks-bombë’ po kalon karantinën Douglas Costa

FOTO/ Shikoni me çfarë ‘seks-bombë’ po kalon karantinën Douglas Costa

12:45, 06/04/2020

Douglas Costa nuk është aspak i mërzitur nga ditët e karantinës, përkundrazi, braziliani po i shijon në krahët e partneres së tij seski, Nathalia.

Anësori i “Zonjës së Vjetër” duket qartë se është i çmendur pas së dashurës, për të cilën shkruan: “Ti realizon ëndrrat e mia”. Nëse ky është izolim, për Douglas Costan “zgjattë sa më shumë”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco