Njihuni me tifozen më seksi të Milanit, 'tërbon' meshkujt me këto FOTO seksi

Njihuni me tifozen më seksi të Milanit, 'tërbon' meshkujt me këto FOTO seksi

16:17, 31/03/2020

Cristina Colier është një “djall” seksi.

Modelja e njohur është një fanse e zjarrtë e klubit të Milanit ndërkohë që në Instagram me format e saj dhe fotot që poston ajo po çmend jo vetëm tifozët e Milanit por të gjithë fansat e saj.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco