Candreva me lot në sy: Vuaj për babin, është i sëmurë dhe nuk mund...

Candreva me lot në sy: Vuaj për babin, është i sëmurë dhe nuk mund...

16:19, 30/03/2020

Shumica e futbollistëve janë izoluar si pasojë e koronavirusit.

Sidomos në Itali, aty ku futbolli vështirë të rinisë pasi ka shumë probleme për shkak të virusit famëkeq.

Antonio Candreva ka familjen e tij në Romë, ndërsa vetë është në Milano i vetëkarantinuar dhe nuk mund të lëvizë.

Në një prononcim për “Sky”, futbollisti i Interit u shpreh se “ndihem shumë keq që nuk mund të lëviz dhe të shkoj në takoj familjen time në Romë. Është e pamundur. Vuaj jashtë mase, për tim atë, i cili ka 1 vit që është i sëmurë. Do të doja ta përqafoja si dikur…”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco