Basketbollisti i NBA së bashku me të dashurën përfshihet në një skandal se*sual

Basketbollisti i NBA së bashku me të dashurën përfshihet në një skandal se*sual

19:54, 29/03/2020

Basketbollisti i Denver Nuggets, Jamal Murray, është përfshirë në një skandal në rrjetet sociale.

Nga “Instagrami” i tij u postua në story një video me përmbajtje erotike, ku shfaqej 23-vjeçari së bashku me të dashurën e tij. 

Videoja u hoq disa minuta më vonë, por tashmë ishte shumë vonë pasi pamjet u kopjuan dhe u bënë virale brenda pak minutash.

Murray e mbylli më pas llogarinë e tij në “Instagram” dhe më pas me anë të një reagimi në “Twitter” sqaroi situatën e pazakontë. 

“Si fillim i kërkoj falje tifozëve. Llogaria ime është hakuar. Po punojmë për ta zgjidhur këtë problem. Faleminderit!”, janë fjalët e yllit të NBA-së

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco