Theo Hernandez bën Dj me letra higjienike, shikoni VIDEO-n qesharake

Theo Hernandez bën Dj me letra higjienike, shikoni VIDEO-n qesharake

12:42, 26/03/2020

Koronavirusi ka izoluar edhe futbollistët.

Theo Hernandez ashtu si shumë futbollistë në të gjithë botën janë duke qëndruar në shtëpitë e tyre dhe pranë familjarëve.

Veç stërvitjes që udhëzohet nga klubi, koha e lirë tashmë është e madhe. Kështu, duhet gjetur diçka për të mbushur ditën.

Francezi duket se e ka marrë me filozofi dhe në këtë video ka improvizuar një sallë Dj me të gjitha mjetet e nevojshme, vetëm se me shumë letër higjenike, dizinfektues dhe shumë gjëra të tjera të higjienës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco