VIDEO/ Futbollisti i PSG-s shëndërrohet në një reper

VIDEO/ Futbollisti i PSG-s shëndërrohet në një reper

19:58, 25/03/2020

Gjatë kësaj kohe izolimi dhe për rrjedhojë mungesës së futbollit, të gjithë lojtarët po gjejnë profesione të ndryshme.

Mbrojtësi i Paris Saint-Germain, Layvin Kurzawa, vendosi të provojë veten në këndim.

I shëndërruar në një reper, Kurzawa publikoi në rrjetin e tij social, një video ku shfaqej duke kënduar këngën  e Kalash - “Salam”.

Fansat e tij në Instagram e pritën shumë mirë performancën e futbollistit dhe komentet positive ishin të shumta.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco