VIDEO/ Festa e ‘çmendur’ në dhomat e zhveshjes së Tiranës pas triumfit në derbi!

VIDEO/ Festa e ‘çmendur’ në dhomat e zhveshjes së Tiranës pas triumfit në derbi!

09:47, 29/02/2020

Tirana mori një fitore të rëndësishme mbrëmjen e djeshme ndaj Partizanit  për llogari të javës së 24-të në Kategorinë Superiore.

Bardheblutë triumfuan në derbin e kryeqytetit me rezultatin e thellë 5-1. Sigurisht që kjo fitore ishte tepër e rëndësishme për djemtë e Emanuel Egbo, të cilët në dhomat e zhveshjes të "Air Albania Stadium"  u panë tepër të entuziazmuar.

"Kush s'kërcen është morri kuq", dëgjohet kori, sigurisht duke thumbuar Partizanin për një humbje që nuk do të kalojë lehtësisht.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco