Hidhet shorti i Europa League, kundërshtar i vështirë për Interin

Hidhet shorti i Europa League, kundërshtar i vështirë për Interin

13:16, 28/02/2020

U hodh në Nyon të Zvicrës shorti i turit të 1/8-ave të Europa League, shkruan Syri.net.

Janë 16 ekipe që pasi u kualifikuan në takimet e djeshme (përveç Salzburg-Frankfurt që do të luhet sot) do të vazhdojnë garën drejt finales së 27 majit.

Inter ka një përballje të vështirë me Getafen, e cila eliminoi Ajaxin.

Nga shorti i hedhur, çiftet janë si më poshtë:

Image

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco