Gara për golin më të mirë të javës në Ligën e Kampioneve, këta janë 4 kandidatët!

Gara për golin më të mirë të javës në Ligën e Kampioneve, këta janë 4 kandidatët!

11:35, 27/02/2020

Kanë përfunduar ndeshjet e para të fazës së 1/16-ave në Ligën e Kampioneve.

Në tetë ndeshje të zhvilluara janë shënuar plot 19 gola, ku Atalanta ka qenë më “vrastarja” me 4 realizime.

Së fundmi, UEFA-ja ka publikuar katër golat kandidatë për më të mirin e javës.

Haalandi (kundër PSG), Iliçiç (kundër Valencias), Freuler (kundër Valencias) dhe Mertens (kundër Barcelonës), janë kandidatët për golin e javës.

Në linkun më poshtë të UEFA-s mund të votoni për më të mirin.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco