VIDEO/ Tifozi hyri në fushë, shikoni gjestin nervoz që bën Ronaldo ndaj fansit të tij!

VIDEO/ Tifozi hyri në fushë, shikoni gjestin nervoz që bën Ronaldo ndaj fansit të tij!

11:19, 27/02/2020

Cristiano Ronaldo nuk la “gjurmë” në sfidën kundër Lyonit në fazën e 1/16-ave në Champins League.

Pak fantazi dhe shumë pak gjallëri bën që Ronaldo të ishte në hije. Drejt fundit të takimit nervat u shtuan për bardhezinjtë, teksa Ronaldo u rrëzua në zonë dhe kërkoi një penallti, por që arbitri nuk e akordoi.

Më pas në minutat shtesë, në fushën e lojës hyri dhe një tifoz që donte të takonte portugezin, i cili në atë moment reagoi keq duke e sulmuar për ta trembur.

CR7-ta nuk dëshironte që të humbte kohë dhe kreu një gjest jo të mirë duke e shtyrë tifozin në mënyrë që të largohej nga fusha e blertë.

Më pas, tifozi i është ulur në gjunjë deri sa ka ndërhyrë siguria dhe e ka nxjerrë jashtë zvarrë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco