VIDEO/ Dybala rrëzohet në zonë, ja momenti kur Juventus pretendon për penallti

VIDEO/ Dybala rrëzohet në zonë, ja momenti kur Juventus pretendon për penallti

23:43, 26/02/2020

Juventus u mposht me rezultatin minimal 1-0 nga Lyon në transfertë.

Bardhezinjtë nuk dhanë shumë në këtë sfidë dhe rezultati mund të themi se ishte i merituar.

Mirëpo në minutën e 90’ juventinët  mund të kishin barazuar sfidën në qoftë se gjyqtari do të kishte akorduar një penallti.

ImagePaulo Dybala u rrëzua në zonë pas një ndërhyrje të kundërshtarit, por për arbitrin Manzano gjithçka ishte e rregullt.

Ndiqni më poshtë momentin e kontestueshëm.

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco