VIDEO/ Real Madrid-Manchester City, zhbllokohet rezultati në pjesën e dytë

VIDEO/ Real Madrid-Manchester City, zhbllokohet rezultati në pjesën e dytë

22:22, 26/02/2020

Në “Santiago Bernabeu” po luhet takimi i parë i 1/8-ave të finaleve të Champions League mes Real Madridit dhe Manchester Cityt, shkruan Syri.net.

Në pjesën e parë rezultati nuk ndryshoi, duke u mbyllur me rrjeta të paprekura.

Në minutën e 60-të është Isco që kalon madrilenët në avantazh, duke bërë që të shpërthejë “Bernabeu”.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco