FOTO/ Lyon e mbyll në avantazh pjesën e parë. Statistikat

FOTO/ Lyon e mbyll në avantazh pjesën e parë. Statistikat

22:00, 26/02/2020

Po luhet në këto momente ndeshja mes Lyon dhe Juventus, e vlefshme për fazën e 1/8-avë në Champions League.

Në minutën e 31-të, pas një aksion tepër të bukur nga francezët, Tousart shënon duke kaluar skuadrën franceze në avantazh.

Pjesa e parë u mbyll me rezultatin 1-0 në favor të Lyon. Më poshtë keni dhe statistikat e ndeshjes.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco