FOTO/ Real Madrid-Manchester City, rezultati dhe statistikat e pjesës së parë

FOTO/ Real Madrid-Manchester City, rezultati dhe statistikat e pjesës së parë

21:47, 26/02/2020

Në “Santiago Bernabeu” po luhet takimi i parë i 1/8-ave të finaleve të Champions League mes Real Madridit dhe Manchester Cityt, shkruan Syri.net.

Në pjesën e parë rezultati nuk ndryshoi, duke u mbyllur me rrjeta të paprekura.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni statistikat e 45 minutave të para.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco