VIDEO e turpshme/ Dy lojtarët e skuadrës angleze zihen me njëri-tjetrin pas humbjes

VIDEO e turpshme/ Dy lojtarët e skuadrës angleze zihen me njëri-tjetrin pas humbjes

13:30, 26/02/2020

Mbrëmjen e kaluar ka ndodhur një episod aspak i këndshëm në Championship (kategoria e dytë angleze).

Pas sfidës Cardiff City - Nottingham Forest, që u fitua nga miqtë 0-1, dy lojtarë të vendasve janë kapur njëri me tjetrin.

Bëhet fjalë për Leandro Bacuna dhe Callum Paterson, të cilët pas vërshëllimës së fundit kanë përfunduar duke bërë sherr.

Është dashur ndërhyrja e shokëve të skuadrës për të qetësuar situatën e turpshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco