Mësohet se kush do të jetë gjyqtari i 'El Clasicos'

Mësohet se kush do të jetë gjyqtari i 'El Clasicos'

14:09, 24/02/2020

Arbitri i ndeshjes mes Borussia Dortmund dhe PSG në Ligën e Kampioneve,  Antonio Mateu Lahoz do të jetë ai që do të gjykojë “El Clasicon”  e të dielës së ardhshme në “Santiago Bernabeu”, midis Real Madrid dhe Barcelonës.

Spanjolli 42-vjeçar është mësuar me arbitrime të ndeshjeve të rëndësishme. Për të do të jetë Klasikja e 5-të në karrierë që do të gjykojë.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco