VIDEO/ Një perlë e vërtetë! Shihni golin e realizuar nga mbrojtësi i Portos

VIDEO/ Një perlë e vërtetë! Shihni golin e realizuar nga mbrojtësi i Portos

13:07, 24/02/2020

Porto mori një fitore të rëndësishme ditën e djeshme në kampionatin portugez të futbollit.

Bardheblutë mposhtën me rezultatin e ngushtë 1-0 Portimonensen, duke ruajtur vendin e parë në renditje.

Ai që i dha fitoren “Dragonjëve” në këtë sfidë ishte Alex Tellex, i cili realizoi një perlë të vërtetë.

Në minutën e 87-të, Telles bombardoi portën me një goditje të fortë, duke mos i dhënë asnjë shans portierit të Portimonenses.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco