Werner: Do të përshtatesha mirë te Liverpool

Werner: Do të përshtatesha mirë te Liverpool

09:55, 23/02/2020

Timo Werner ka nxitur spekulimet për një transferim të mundshëm të tijin në Premierligë.

Ylli gjerman i Leipzig po kalon në një formë të shkëlqyer këtë sezon duke tërhequr kështu vëmendjen e Liverpool.

Tash e sa kohë, emri i Werner lidhet me një kalim të mundshëm në ‘Anfield’, dhe lidhur me këtë ka folur edhe vet lojtari.

“Aty është një nga trajnerët më të mirë në botë dhe ai është gjerman. Shumë gjëra thonë se mund të përshtatem te Liverpool me stilin tim të lojës, Por, nuk mendoj për atë momentalisht, sepse ne duhet të bëjmë shumë me Leipzig” ka thënë Werner.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco