FOTO/ Shënoi 4 gola, kjo është nota e Messit në Barcelona-Eibar

FOTO/ Shënoi 4 gola, kjo është nota e Messit në Barcelona-Eibar

18:40, 22/02/2020

Barcelona luajti në “Camp Nou” ndeshjen e javës së 25-të të La Ligës kundër Eibarit, shkruan Syri.net.

Katalanasit fituan me rezultatin e thellë 5-0, ku Lionel Messi shpërtheu me 4 gola, ndërsa të pestin e realizoi Arthur.

Nuk kishte si të mos vlerësohej me notë të lartë Messi, i cili nga Whoscored.com mori maksimalen, 10.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco