Neymar zgjedh 5 futbollistët e preferuar dhe krijon formacionin, ja befasia!

Neymar zgjedh 5 futbollistët e preferuar dhe krijon formacionin, ja befasia!

23:05, 21/02/2020

Neymar ka krijuar një formacion me 5 futbollistë të cilët duket se i ka zgjedhur me kujdes.

Në formacionin e krijuar nga braziliani bëjnë pjesë: Suarez, Mbappe, Hazard, Pogba dhe Messi por befasia më e madhe është mungesa e Ronaldos.

“Profesionalisht dhe personalisht, viti 2019 ishte një vit i vështirë për mua. Ishte një vit i mbushur me mësime dhe kthesa.

“Edhe pse duket si një vit i keq, ai ishte një vit i mbushur me mësime dhe shumë përvoja. Unë jam duke marrë anën pozitive të tij në mënyrë që viti 2020 të mund të jetë më i mirë. Pritja ime më e madhe për vitin 2020 është të fitoj gjithçka që mundem me PSG dhe skuadrën braziliane”, tha Neymar.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco