VIDEO/ Shikoni si u përjetua goli i Idriz Bathës nga stadiumi ‘Air Albania’

VIDEO/ Shikoni si u përjetua goli i Idriz Bathës nga stadiumi ‘Air Albania’

20:07, 21/02/2020

Tirana ka fituar me përmbysje 2-1 ndaj Kukësit në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në Kategorinë Superiore.

Brenda 120 sekondash bardheblutë shënuan dy herë, por fillimisht ishte Idriz Batha i cili shënoi një supergol nga goditja e dënimit.

Shikoni si u përjetua “magjia” e tij nga goditja e dënimit në "Air Albania".

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco