ZYRTARE/ Milani publikon listën e lojtarëve për sfidën kundër Fiorentinës

ZYRTARE/ Milani publikon listën e lojtarëve për sfidën kundër Fiorentinës

19:34, 21/02/2020

Milan do të luajë mbrëmjen e së shtunës përballë Fiorentinës në transfertë një sfidë mjaft delikate.

Në kuadër të këtij takimi kishte shumë pikëpyetje sa i përket të dëmtuarve, por për fatin e mirë të kuqezinjve, vetëm Kjaer ka mbetur jashtë.

Rikthimi i madh është Hakan Calhanoglu, i cili shpesh është cilësuar edhe si i preferuari i trajnerit Stefano Pioli. Edhe Musachio do të jetë i gatshëm, edhe pse sipas gjasave do të luajë përsëri i riu Gabbia në mbrojtje.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco