VIDEO/ Zhbllokohet sfida në ‘Air Albania’ mes Kukësit dhe Tiranës

VIDEO/ Zhbllokohet sfida në ‘Air Albania’ mes Kukësit dhe Tiranës

19:13, 21/02/2020

Më në fund është zhbllokuar sfida në ‘Air Albania”.

Në minutën e 52’ Kukësi kalon në avantazh 1-0 ndaj Tiranës në ndeshjen e vlefshme për javë e 23-të në Kategorinë Superiore.

Meritë për këtë avantazh ka padyshim Musta, i cili depërtoi bukur nga e majta dhe harkoi një top në zonë për Shkurtaj. Verilindorët kalojnë në avantazh pas autogolit të Kristi Vangjelit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco