FOTO/ Modelja seksi që simpatizon Messin dhe Ronaldon, shikoni hiret bombastike të saj!

FOTO/ Modelja seksi që simpatizon Messin dhe Ronaldon, shikoni hiret bombastike të saj!

19:01, 21/02/2020

Tereze Kalman është tifoja më e çmendur e dyshes Messi-Ronaldo që prej më shumë se një dekade po dominojnë futbollin botëror.

Tereze pëlqen jashtë mase dy yjet e këtij sporti Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldo dhe ndjek të gjitha ndeshjet e Barcelonës dhe Juventusit për të parë pikërisht sulmuesin argjentinas dhe atë luzitan.

Shikoni fotot e fundit seksuale dhe mjaft provokuese të kësaj bukuroshe.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco