VIDEO/ Vogëlushi i çoroditur nuk di ku të shkojë, lojtarët e Arsenalit bëjnë gjestin e madh!

VIDEO/ Vogëlushi i çoroditur nuk di ku të shkojë, lojtarët e Arsenalit bëjnë gjestin e madh!

16:38, 21/02/2020

Një episod mjaft i bukur ka ndodhur mbrëmjen e kaluar përpara fillimit të sfidës Olympiacos-Arsenal, e vlefshme për fazën e 1/16-ave në Europa League.

Njëri prej vogëlushëve që qëndrojnë me lojtarët në momentin e himnit të Europa League, u çorodit dhe nuk dinte se ku të shkonte.

Futbollistët e Arsenalit në atë moment po bëheshin gati për foton e ekipit dhe kur panë vogëlushin e afruan që edhe ai të bëhej pjesë e fotos së tyre. Gjest mjaft i bukur i lojtarëve të ekipit londinez.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco