Ronaldo kurorëzon pasuesin e tij: 'Ai është e ardhmja e futbollit...'

Ronaldo kurorëzon pasuesin e tij: 'Ai është e ardhmja e futbollit...'

23:20, 19/02/2020

Gjatë një lidhje direkte në “Instagram”, realizuar në partneritet me sponsorin kryesor të veshjeve sportive “Nike”, ylli portugez, Cristiano Ronaldo ka diskutuar ndër të tjera me një tifoz të vogël në lidhje me futbollin dhe futbollistët.

 Ndër të tjera, lideri i Juventus, CR7 foli edhe në lidhje me yllin francez, kampion bote në fuqi, Kylian Mbappe: “Është e ardhmja, ka një talent të jashtëzakonshëm. Ai është unik”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco