Atletico 1-0 Liverpool, ja notat e lojtarëve. Salah më i dobëti...

Atletico 1-0 Liverpool, ja notat e lojtarëve. Salah më i dobëti...

23:16, 18/02/2020

Atletico Madrid ka mposhtur 1-0 Liverpoolin në raundin e 1/8-ave në Champions League.

Golin e vetëm për vendasit e realizoi mbrojtësi Saul, i cili ndëshkoi skuadrën e Kloppit vetëm pas 4 minutave lojë, shkruan SYRI.net.

Pas ndeshjes “Whoscored”, ka publikuar vlerësimin e të gjithë lojtarëve ku pa dyshim notën më të lartë e mori spanjolli, Saul (8.6).

Lojtari me notën më të ulët ishte Salah i cili u zëvendësua në minutën e 72’ duke i lënë vendin Alex Oxlade-Chamberlain.

Ja notat:

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco