VIDEO/ Zhbllokohet sfida, Haaland shënon për Dortmund

VIDEO/ Zhbllokohet sfida, Haaland shënon për Dortmund

22:33, 18/02/2020

Dortmund ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj PSG, e vlefshme për fazën e 1/8 në Champions League.

Në minutën e 69’ ishte sulmuesi norvegjez, Erling Haaland që shënoi për verdhezinjtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco